Про гостьовий дім «Парус»

Ласкаво просимо в гостьовий дім «Парус»!

Гостьовий дім «Парус» розташовано у береговій частині села Санжійка Овідіопільського району Одеської області, поодаль від промислових об’єктів і міського шуму. Село Санжійка знаходиться на 35 км південніше міста Одеса і у 6-ти км від міста Чорноморськ, донедавна відомого багатьом як Іллічівськ. Крізь Санжійку проходить траса на Грибівку, Кароліно-Бугаз, Затоку, Сергіївку та інші курорти, що пропонують відпочинок на Чорному морі.

Ідея відкриття гостьового дому на узбережжі виникла через палке бажання якнайскоріше вирватись з міської суєти і шаленого життєвого ритму. Затаїтись у спокійній і тихій, сповненій свіжого повітря затишній місцині. Насичений морським озоном денний бриз тут створює неповторний кисневий коктейль, змішуючись з сухим повітрям, що несе аромат степових трав.

Гостьовий дім «Парус» – це не просто недороге житло біля моря. Санжійка доводить, що «Парус» і все навколо нього було створено з любов’ю – як для себе. Тому в тих, хто відвідав гостьовий дім, виникають враження як від гостини у друзів. «Парус» вдосконалюється з року в рік: регулярні реконструкції і запуск новинок завше відбуваються з думкою про тих, для кого створювався гостьовий дім. На впорядкованій території все вище й вище стримять до неба хвойні дерева, з’явилась сауна-парна, літній душ обладнано підігрівом на сонячних батареях та ін.

Зняти номер у гостьовому домі «Парус» на вихідні або на час відпустки – оптимальний варіант для тих, хто шукає житло біля моря. Адже тут відпочинок минає на свіжому повітрі, і у номер Ви повертаєтесь лише на ночівлю. За попереднім замовленням Ви можете приїхати у гостьовий дім «Парус» восени або навесні – як тільки Вам забажається усамітнення й тиші. Автономне опалення, гаряча вода і кондиціонування – це рівень комфортного відпочинку. При тім, відпочинок на морі ціни в 2016 р. триматиме на доступному рівні.

На першому і другому поверсі розташовано 12 зручних двомісних номерів з третім спальним місцем для дитини. У мансарді – 3 великі чотири-п’ятимісні номери, обладнані кондиціонерами – досконалий варіант для молодіжних компаній і невеликих, творчо налаштованих груп.
Гостьовий дім «Парус» позиціонується як місце сімейного відпочинку – тут ніщо не відволікатиме Вас від рідних і коханих. Хіба що море, пісні цикад і південна кухня (або меню на замовлення). Якщо гостьовий дім Вам сподобався, але бракує гучної музики, шумної тусовки, феєрверків і бризок шампанського – не будемо зволікати з рішенням: «Парус» розташовано в самому центрі активного відпочинку! Всього 15 хв – і Ви опиняєтесь, на вибір, на дискотеці в Іллічівську або Грибівці, 40 хв – і Ви в Одесі або Затоці. Головне, що повертатись Вам щоразу доведеться у тиху і затишну гавань. Уранці звідси всього кілька хвилин до пляжу, кухня у Вашому розпорядженні – чекає на повернення після ранкового купання. Житло біля моря – це чистота, спокій і гармонія…

Якщо у Вас виникли запитання щодо бронювання номеру і відпочинку в Санжійці на березі Чорного моря, просимо перейти за посиланням Вконтакте і обрати зручний спосіб зв’язку з нами. Залиште на сайті запит на проживання або одразу телефонуйте. Адміністратор гостьового дому «Парус» або й сама господиня залюбки дадуть відповідь!