Доброго часу доби, наш любий відвідувачу!
Дякуємо, що зазирнули до нас у «Парус»!

Радо запрошуємо Вас у гостьовий дім «Парус» і пропонуємо зручний відпочинок на Чорному морі в Україні!

У відпустку чи на вихідні, з сім’єю, друзями або тет-а-тет – гостьовий дім «Парус» завжди Вам радий, і надасть все необхідне для приємного відпочинку на морі!

Комфортні бюджетні номери зі зручностями подарують затишок і підкріплять Ваші враження від омріяного єднання з природою, подалі від роботи і домашніх клопотів – на піскових пляжах Санжійки на Чорному морі…

Про Парус

Гостьовий дім «Парус» розташовано у береговій частині села Санжійка Овідіопільського району Одеської області, поодаль від промислових об’єктів і міського шуму. Село Санжійка знаходиться на 35 км південніше міста Одеса і у 6-ти км від міста Чорноморськ, донедавна відомого багатьом як Іллічівськ. Крізь Санжійку проходить траса на Грибівку, Кароліно-Бугаз, Затоку, Сергіївку та інші курорти, що пропонують відпочинок на Чорному морі. Ідея відкриття гостьового дому на узбережжі виникла через палке бажання якнайскоріше вирватись з міської суєти і шаленого життєвого ритму. Затаїтись у спокійній і тихій, сповненій свіжого повітря затишній місцині. Насичений морським озоном денний бриз тут створює неповторний кисневий коктейль, змішуючись з сухим повітрям, що несе аромат степових трав. Детальніше >>

Послуги

НОМЕРИ

Гостьовий дім «Парус» пропонує у номерах першого і другого поверху душ, санвузол з холодною і гарячою водою, звуконепроникні склопакети, холодильник, стіл, стільці, телевізор і кондиціонер.

ХАРЧУВАННЯ

Гостьовий дім Парус пропонує відпочиваючим кухню, облаштовану для приготування різноманітних страв. Найсвіжіші продукти Ви знайдете на ринку села Санжійка, і, за бажанням – під час візиту в гіпермаркети Чорноморська.

БЕЗПЕКА

До послуг жильців гостьового дому «Парус» – парковка на 10-12 авто з охороною.