Послуги

НОМЕРИ

Затишок і комфорт – атрибути не тільки дорогого житла. Гостьовий дім «Парус» пропонує у номерах першого і другого поверху душ, санвузол з холодною і гарячою водою, звуконепроникні склопакети, холодильник, стіл, стільці, телевізор і кондиціонер.

Якщо Ви плануєте відпочинок на Чорному морі з дитиною, тут обов’язково запропонують додаткове спальне місце. Якщо їдете з кількома дітьми – не забудьте повідомити про це у запиті на проживання. Зверніть увагу: форма запиту дає можливість вказати вік дітей – це допоможе адміністратору «Парусу» вирішити питання поселення у гостьовому домі.

ContentImageHandler.ashx

До всіх номерів веде окремий вхід, що додає приватність у Ваш відпочинок на морі. На першому поверсі тоновано всі вікна, у кімнатах другого – броньовано двері. Особливість другого поверху – різна кольорова гама у кожній з шести кімнат. Отже, якщо у Вас є кольорові вподобання – їх можна реалізувати, головне – не забути вказати про це у запиті на проживання.

Третій поверх більше нагадує модель «хостел»: загальний вхід на поверх, спільний санвузол з умивальником. Кімнати третього поверху вирізняються високими стелями. У кожній кімнаті є стіл, стільці, холодильник, телевізор і кондиціонер.

ХАРЧУВАННЯ

Гостьовий дім Парус пропонує відпочиваючим кухню, облаштовану для приготування різноманітних страв. Найсвіжіші продукти Ви знайдете на ринку села Санжійка, і, за бажанням – під час візиту в гіпермаркети Чорноморська.

БЕЗПЕКА

До послуг жильців гостьового дому «Парус» – парковка на 10-12 авто з охороною.